En İyi Doktora Tezi Ödülü

Bölümümüz Araştırma Görevlilerinden Dr. Erhan PİŞKİN, Prof. Dr. Kemal TÜRKCAN danışmanlığında yazdığı “Türkiye İhracatının Sürekliliği ve Sürekliliğin Belirleyicileri” başlıklı tezi ile Dokuz Eylül Üniversitesi – İktisat Bölümü tarafından 2018 yılında 10.’su düzenlenen “Prof. Dr. Mehmet Sadık ACAR Bilimsel Araştırmalar ve Lisansüstü Tez Yarışması”nda “En İyi Doktora Tezi” ödülüne layık görülmüştür.

“Prof.Dr. Mehmet Sadık ACAR Bilimsel Araştırma ve Lisansüstü Tez Yarışması-2018 Ödül Töreni ve Anma Toplantısı” için tıklayınız.

 

0

Misyon

"Ekonomi, siyasal bilimler, yönetim bilimleri ve uluslararası ilişkiler alanlarında, evrensel nitelik ve ölçekte bilimsel üretim yapmak; öğrenci ve öğretim üyelerinin uluslararası hareketliliğini destekleyen yüksek nitelikli programlarla akademik dünya ile bütünleşmiş eğitim vermek; eğitim, araştırma ve hizmet yoluyla topluma katkı sağlamaktır."

Vizyon

"Araştırma, eğitim-öğretim hizmetleri ve toplumsal katkı ile evrensel düzeyde tanınırlık kazanmış yenilikçi ve sürekli öğrenen bir fakülte olmaktır."

İletişim

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / ANTALYA
Tel: 0 242 310 1826
Tel: 0 242 310 1833